Teknik Destek Ford Fiesta Müzik Sistemi Ses Kesilmesi

• Konbuyu başlatan attilamurat
  • Başlangıç tarihi
A

attilamurat

Üye
Selamün aleyküm arkadaşlar. 2011 model Ford Fiesta Titanium sahibiyim. Son zamanlarda aracımın orijinal müzik sisteminde bir problem fark ettim. Ses seviyesini 24 ve üzerine çıkardığımda, müziğin sesi kesik kesik gelmeye başlıyor. Kısık seviyede böyle bir sorun yok ancak sesi biraz açınca sorun başlıyor. Bu durumu başka Ford Fiesta sahipleri de yaşıyor mu merak ediyorum. Belki bir yazılım güncellemesi veya basit bir ayarla çözülebilir diye düşünüyorum ama emin değilim. Benzer bir sorunu yaşayan ve çözüm bulan var mı acaba? Tecrübelerinizi ve önerilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Yav kardeşim, aynı sorunu ben de yaşadım 2010 model Fiesta Titanium'da! Ses seviyesini yükseltince kesilmeler başladı. Sonra bi baktım ki hoparlörlerde sorun varmış, onları değiştirince düzeldi. Bi bak bakalım hoparlörlerle mi alakalı 😉

Hoparlörlerde sorun olabilir, bence önce o tarafı kontrol etmen iyi olur. Belki basit bir hoparlör değişimi sorunu çözebilir 😉

Ses kesilmesi genellikle hoparlörlerdeki bir sorundan kaynaklanıyor olabilir, belki değiştirerek sorunu çözebilirsin. Umarım kolayca halledersin! 🎵